CENOVÁ PONUKA

Preferujeme osobitý prístup ku každému zákazníkovi a ponuku Vám vypracujeme na mieru.

Obhliadky, konzultácie, návrhy

Ak plánujete výstavbu rodinného domu, alebo ste už v procese stavby, či renovujete starý objekt, neváhajte nás osloviť. Ponúkame širokú ponuku tepelných čerpadiel renomovaných značiek a služby spojené s ich predajom, montážou a servisom. Vykonávame bezplatné obhliadky, konzultácie, vypracujeme Vám návrh tepelného čerpadla a vyhotovíme cenovú ponuku na mieru.

Novostavba alebo rekonštrukcia

Riešiť otázku čím budete vykurovať je ideálne ešte pred začatím výstavby, ale prípadné zmeny je možné riešiť aj v procese hrubej stavby. Vtedy je možné všetky potrebné rozvody zasekať do stien či schovať do podhľadov, čo nám dáva viac možnosti na osadenie zariadení v interiéri a exteriéri. Výhodou niektorých tepelných čerpadiel je, že môžu aj chladiť prostredníctvom fancoilov alebo ideálne stropným chladením. Ak neplánujete znižovať stropy sadrokartónom, resp. doskami stropného chladenia, tak to hneď neznamená, že táto možnosť odpadá. Málokto vie, ale stropné chladenie sa dá osadiť aj priamo do betónovej deky. Tieto a ďalšie otázky Vám pomôžeme vyriešiť ešte pred spracovaním ponuky. Cenovú ponuku vieme rozdeliť do samostatných etáp, pre čo najlepší prehľad a spôsob rozdeľovania rozpočtu.

Využite čerpanie dotácie na tepelné čerpadlo

Sme certifikovaná firma a preto vieme zabezpečiť možnosť využitia poukážok z projektu Zelená domácnostiam až do výšky 4 370€. Okrem dotácie z tohto projektu poskytujeme našim klientom aj iné výhody, o ktorých sa dočítate v sekcii dotácie.

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov