EXPRESNÁ MONTÁŽ

K samostatnej montáži pristupujeme tak ako by sme robili u nás doma.  V prvom rade kladieme dôraz na každý detail a snažíme sa pracovať maximálne precízne. Komponenty potrebné ku zhotoveniu klimatizácie, ktorými sú prepojovacie potrubie, konzoly, či čerpadlá kondenzátu, vyberáme nie na základe ceny ale kvality. Lacné a druhotriedne komponenty degradujú kvalitu klimatizácie, vznikajú reklamácie a tomu sa chceme vyhnúť.

Základná montáž

Alebo aj tzv. cezstenovka je najlacnejším a najjednoduchším spôsobom montáže klimatizácie. Jedná sa o umiestnenie vonkajšej aj vnútornej jednotky na rovnakú obvodovú stenu, pričom vonkajšia jednotka je vo výške 0m až 3m nad spevneným povrchom a vnútorná vo výške 2m až 2,5m. Vŕtanie 1x otvoru 50mm do obvodovej steny. Napájanie je od najbližšej el. zásuvky a odvod kondenzátu samospádom. 

Služby:
1kpl – Montáž klimatizácie a komponentov
1ks – Vŕtanie otvoru cez obvodovú stenu DN50mm
1kpl – Spustenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy
1kpl – Doprava ku zákazníkovi do 50km od sídla firmy

Podružný materiál:
1ks – Závesná konzola pod vonkajšiu jednotku (prípadne podstava na balkón)
1kpl – Sada silentblokov proti vibráciám 
1ks –  Kryt prestupu

3m – Kondenzačné potrubie 
2m – Prepojovacie CU potrubie
3m – Komunikačný kábel
5m – Napájací kábel
1ks – Vidlica bočná
1kpl – Spojovací materiál

Expresná montáž

Žijeme v hektickej dobe, a preto sme sa rozhodli ponúknuť túto službu všetkým zákazníkom, ktorí potrebujú riešiť veci rýchlo. Funguje to tak, že si nechávame v týždni malú štrbinku, s ktorou vieme expresne pracovať, prípadne montujeme aj cez víkend. Skladové jednotky vieme namontovať do 48 hodín. Expresná montáž sa vzťahuje len na základnú montáž.

Cena služby celkom:   100,00 € bez DPH

Špecifická montáž

Montáž

Pokiaľ sa jedná o zložitejšiu montáž alebo o montáž viacerých zariadení, nie je možné jednoducho vyčísliť jej sumu, nakoľko možnosti sú viaceré a aj samotná montáž sa dá vykonať viacerými spôsobmi. Obhliadka je nevyhnutná, potrebné je vidiet pôdorysy a rozmery objektu. Ak nie sú dostupné, zameriame a nakreslíme si ich sami, tiež si vieme vypočítať požadovaný výkon zariadenia a tak navrhnúť aj zložitejšiu montáž.

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov