O nás

Vitajte na našom webe!

 

Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zákaznici

Sme malá slovenská firma so špecializáciou na tepelné čerpadlá, klimatizácie a rekuperácie. S dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre obnoviteľné zdroje sa snažíme prinášať moderné a energeticky efektívne riešenia pre našich zákazníkov.

Moje meno je Tomáš Ďuriš a spoločne s mojím kolegom Marošom Krškom sme zakladatelia tejto firmy. Naše poslanie spočíva v poskytovaní komplexných služieb v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácií a rekuperácií. S dôrazom na kvalitu a spokojnosť zákazníka sa snažíme prinášať inovatívne a udržateľné riešenia na vykurovanie, chladenie a ventiláciu.

Čo nás odlišuje? Nielenže ponúkame špičkové produkty od renomovaných výrobcov, ale taktiež sa venujeme profesionálnej montáži a poskytujeme servisné služby. Chápeme, že každý projekt je jedinečný, a preto sa vždy snažíme prispôsobiť naše služby konkrétnym potrebám a požiadavkám zákazníka.

S nami máte istotu, že vaše tepelné čerpadlá, klimatizácie a rekuperácie budú inštalované a servisované odborne a so starostlivosťou. Máme za sebou mnoho úspešných projektov a tešíme sa na možnosť spolupráce s vami.

Ďakujeme za váš záujem o našu firmu, a pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom,

Tomáš Ďuriš a Maroš Krško

Zakladatelia Craft Klima, s.r.o.

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov