Cenová ponuka

Preferujeme osobitý prístup ku každému zákazníkovi a ponuku Vám vypracujeme na mieru.

Obhliadky, konzultácie, návrhy

Aby sme vedeli spracovať cenovú ponuku, potrebujeme od vás viacero informácií. Najdôležitejšia je projektová dokumentácia architektúry ideálne v dwg formáte. Pokiaľ sa jedná o rekonštrukciu a nemáte projekt k dispozícií, vieme si zamerať a zakresliť jednoduchú skicu pri obhliadke. Ponúkame viacero variantov a výrobcov rekuperačných jednotiek, budete si mať z čoho vybrať. Výber samotnej rekuperácie a komponentov prekonzultujeme osobne na bezplatnej obhliadke alebo telefonicky. Ozvite sa nám a zlepšite si kvalitu vzduchu Vášho domova.

Predbežná kalkulácia podľa zaslaných podkladov

Samozrejme vieme spracovať aj predbežnú ponuku na základe zaslanej projektovej dokumentácie a telefonickej konzultácie. Návrh samotného zariadenia pre nás nie je problém, vieme vyhotoviť aj jednoduchý nákres technického riešenia. V prípade objednania však bude obhliadka nutná, aby sa predišlo zbytočným komplikáciám pri realizácii. Ak máte záujem, pošlite nám svoj projekt na ocenenie. 

Novostavba alebo rekonštrukcia

Ideálne kedy riešiť otázku rekuperácie je ešte pred začatím výstavby či obnovy resp. procese hrubej stavby.  Vtedy je možné všetky potrebné rozvody zasekať do stien či schovať do podhľadov, čo nám dáva viac možností na osadenie komponentov v interiéri. Po dokončení stavby, najlepšie po vymaľovaní sa namontujú difúzory, mriežky a podobne. 

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov