LG DELUXE UVnano™

Chladenie
Vykurovanie
Wi-Fi + hlasové ovládanie

Prémiová klimatizácia LG DELUXE UVnano™

Šetrite našu planétu a ušetríte aj na účtoch za energiu. Znížte spotrebu energie a v dôsledku toho aj celkový účet za elektrinu vďaka účinnejšiemu a úspornejšiemu vykurovaniu.
 

UVnano™

UV LED lampa odstraňuje 99,99%* baktérií, vďaka čomu ventilátor vytvára čistý a svieži prúd vzduchu. Odstraňuje látky vo vzduchu spôsobujúce alergie, napríklad domáci prach, ale tiež roztoče. Menej alergénov znamená zdravší vzduch.

Kúrenie

Funkcia 4 Way Auto Swing prispôsobuje prúd vzduchu okolitému prostrediu, umožňuje tak optimálnu distribúciu teplého vzduchu do obytných priestorov a umožní rýchle vykúrenie týchto priestorov.

Úspora

Invertorový kompresor neustále upravuje svoju rýchlosť, tak aby bola správne udržiavaná teplotná úroveň. Navyše tento LG inteligentný Invertor ušetrí vďaka svojmu frekvenčnému operačnému rozsahu viac energie ako klasický kompresor.

Hluk iba 19dB

LG klimatizačné jednotky pracujú v nízkych hlukových hladinách, vďaka unikátnemu šikmému ventilátoru a BLDC motoru - technológiám, ktoré eliminujú nežiadúci hluk a umožnia tak plynulejší chod jednotky.

Ionizátor

Viac ako 2 milióny iónov sterilizujú nielen vzduch prechádzajúci cez klimatizačnú jednotku ale aj škodlivé zlúčeniny a pachy v okolí jednotky.

Záruka

Záruka na kompresor 10 rokov. Revolučná invertorová technológia je neobyčajne účinná, má navyše výkonný a tichý chod a štedrú 10-ročnú záruku.

Fotky z montáže

Deň
Hodina
Minuta
Sekunda

Akčná ponuka za zvýhodnenú cenu.

1 799,99€ vrátane DPH a montáže.