KLIMATIZÁCIE

Ponúkame širokú paletu kvalitných klimatizačných zariadení od renomovaných značiek.

Ako si vybrať tu vhodnú?

Na trhu sa nachádza množstvo značiek a množstvo modelov klimatizácií, tak ako si vybrať?
V prvom rade sa treba zamerať na jej účel, je rozdiel ak potrebujete klimatizáciu do serverovne, kancelárie, domu alebo ako vykurovacie zariadenie do chalupy, či chaty.
Kritérií podľa ktorých si vybrať je oveľa viac, museli by ste si naštudovať množstvo technických katalógov pre každú klimatizáciu zvlášť, a na to sme tu my, aby sme Vám pomohli s jej výberom.

Klimatizáciu mám vybranú, čo ďalej?

Je to veľmi jednoduché, stačí nás kontaktovať, zabezpečíme aj kúpu zariadenia, vyhrnieme rukávy a pustime sa do práce. Namontovať klimatizáciu nie je jednoduché a nie každý to vie, aj keď má vhodné náradie. My máme dlhoročnú prax v oblasti chladiacej techniky, klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel. Nechýba nám odbornosť, priebežne sa vzdelávame, zoznamujeme s novými technológiami a zariadeniami.
Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov a veríme že Vy budete ďalší. 

Treba klimatizáciu čistiť?

Údržba klimatizácie je určite potrebná, nie je však vôbec zložitá. Základnú údržbu si vie majiteľ zariadenia vykonať aj sám, jedná sa o vyčistenie prachových filtrov. Ostatné úkony ako hĺbkový servis a diagnostiku zariadenia v prípade potreby vieme zabezpečiť. V prípade klimatizácie v serverovni alebo inej technickej miestnosti je servis kvalifikovanou osobou nutný v pravidelných intervaloch a to aspoň 1x ročne.

Vykurovanie klimatizáciou

Okrem ekonomickej výhody, ktorá spočíva vo vykurovaní priestorov, poskytujú klimatizácie aj možnosť chladenia. Z investičného hľadiska máme jedným systémom vyriešené vykurovanie aj chladenie daného priestoru, čo má pre budúcich investorov veľmi prijateľné vstupné náklady a veľmi efektívnu a dynamickú prevádzku. 

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov