NAŠE REFERENCIE

Tepelné čerpadlo MITSUBISHI ZUBADAN, RD Martin

Výmena starého elektrokotla za ekonomický úsporné tepelné čerpadlo Mitsubishi s technológiou ZUBADAN, kedy čerpadlo pracuje na 100% výkonu aj pri -15°C. Japonské tepelné čerpadlo o výkone 8kW, ktoré sa stará o vykurovanie a prípravu TUV o objeme 250l.

Prvá vykurovacia sezóna ušetrila náklady na vykurovanie o 60% oproti elektrickému vykurovaniu.

Tepelné čerpadlo MITSUBISHI ECODAN, RD Martin

Majiteľ zvolil alternatívny zdroj vykurovania práve toto zariadenie, ktoré je dopojené ku plynovému kotlu, teda má možnosť voľby či kúriť plynom alebo TČ. Špičkové Japonské tepelné čerpadlo o výkone 10kW, ktoré sa stará o vykurovanie a prípravu TUV o objeme 200l.

Spotreba energie 10/2022, 10/2023 4 998KWh, mesačná zálohová platba za vykurovanie a TUV 66,64€.

Tepelné čerpadlo MITSUBISHI ECODAN, RD Prievidza

Výmena kotla na pevné palivo za úsporné tepelné čerpadlo s výkonom 10kW. Zapojenie do pôvodného radiátorového okruhu nie vždy zabezpečí komfort, v niektorých miestnostiach treba rátať aj s výmenou radiátorov, za väčšie, alebo viac radové, aby sa zväčšila vykurovacia plocha, ako napríklad v tomto prípade nad kotolňou, kde bol prebytok tepla a teraz je chladnejšia.

Vykurovanie klimatizáciou TOSHIBA, Drevenica Bytča Dolný Hričov

Jednoduché riešenie vykurovania je prostredníctvom klimatizácie, ktorá je vlastne tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Ideálny príklad je práva táto realizácia, nakoľko tak viac majiteľ nemusí vypúšťať vodu, klimatizácie vedia temperovať na 8°C pri nízkych nákladoch, ovládanie a kontrola je prostredníctvom WIFI modulov.

Tepelné čerpadlo MIDEA M-THERMAL, RD Kysucké Nové Mesto

Cenovo dostupné tepelné čerpadlo nie vždy musí znamenať zníženie komfortu a kvality. Toto čerpadlo ponúka vysoký výkon, nízke prevádzkové náklady a vďaka inovácií vonkajšej jednotky s Japonským kompresorom MITSUBISHI aj nízku hlučnosť. Inštalovaný výkon 8kW. WIFI ovládanie poskytuje maximálny komfort pre uživateľa.

Tepelné čerpadlo MITSUBISHI ECODAN, RD Malá Čausa

Kompletná rekonštrukcia rodinného domu, ktorý je vykurovaný špičkovým Japonským tepelným čerpadlom o výkone 8kW, ktoré sa stará o vykurovanie a prípravu TUV o objeme 200l. Riadenie je plne automatické a reguláciu zabezpečuje eqitermika.

Top klimatizácie TOSHIBA Daiseikai 9, RD Lopušné Pažite

Japonské prémiové klimatizácie ponúkajú maximálny komfort, tichú prevádzku, množstvo funkcií a kvalitné filtrovanie vzduchu. 

Dizajnová klimatizácia MITSUBISHI Diamond, RD Žilina

Kráľovná klimatizácií DIAMOND, ktorá spája luxusný dizajn a pokročilé technológie. Ponúka maximum komfortu pre uživateľa. Automatické riadenie prevádzky, úsporného režimu, nízka hlučnosť, vysokoúčinný ionizátor vzduchu, stabilné wifi ovládanie a množstvo iného.

Dizajnová klimatizácia TOSHIBA Haori, Byt Martin

Unikátna klimatizácia, ktorej čelný panel ponúka majiteľovi vytvoriť si vlastný dizajn, nakoľko je potiahnutá látkou. Klimatizácia je biela, štandardne dodávaná so sivou a tmavo sivou. Podľa dodanej šablony, vie krajčír ušiť akýkoľvek poťah, tak aby ladil s nábytkom, interiérom alebo dáva priestor na vianočnú alebo veľkonočnú tému. Okrem dizajnu je jednotka vybavená množstvom funkcií, je veľmi tichá a kvalitne spracovaná.

Nástenná klimatizácia MIDEA Xtreme Save, Byt Martin

Cenovo dostupná klimatizácia, ktorá ponúka všetky potrebné funkcie ako samočistenie, I feel, časovač, je vybavená rozmrazovaním a ohrevom kompresoru, ovládanie je možné pomocou WIFI modulu. 

Dizajnová klimatizácia MITSUBISHI Diamond, Krásno nad Kysucou

Kráľovná klimatizácií DIAMOND, ktorá spája luxusný dizajn a pokročilé technológie. Ponúka maximum komfortu pre uživateľa. Automatické riadenie prevádzky, úsporného režimu, nízka hlučnosť, vysokoúčinný ionizátor vzduchu, stabilné wifi ovládanie a množstvo iného. 

Chcel by som sa ešte raz poďakovať p. Krškovi a p. Ďurišovi z firmy Crafklima za vynikajúco odvedenú prácu pri montáži klimatizácie.
Profesionalita, precíznosť, ochota poradiť. Vrelo odporúčam. Rudolf J.

Nástenná klimatizácia SAMSUNG WINDFREE Comfort, Byt Trenčín

Klimatizácia ktorej výnimočnosť spočíva v unikátnej patentovanej funkcií bezprievanového – sálavého chladenia prostredníctvom mikropórou, ktoré sú na čelnom paneli. Tak poskytne maximálny komfort pre majiteľa, nakoľko nedochádza k ofuku studeným vzduchom. Samozrejmosťou sú aj pokročilé funkcie ako samočistenie, ovládanie cez WIFI. Vonkajšia jednotka má kryty z plastu a tak nikdy nezhrdzavejú.

Nástenná klimatizácia HISENSE Comfort, RD Žilina

Vynikajúca a spoľahlivá klimatizácia, ktorá je plne automatická, ovládaná pomocou Wifi, energeticky úsporná. Moderný dizajn je doplnení množstvom funkcií a tichou prevádzkou. 

Vykurovacia klimatizácia MIDEA Oasis, Kvetinárstvo Štiavnik

Táto klimatizácia je vhodná ako primárny zdroj vykurovania, nakoľko umožňuje vykurovanie až do -30°C pričom si zachováva 100% výkonu do -15°C, vďaka unikátnej konštrukcií kompresoru a kondenzátora. Disponuje plne automatickým ovládaním vrátane sledovania priestoru senzorom prítomnosti osôb a tak zlepšuje ekonomiku prevádzky.

Vykurovacia klimatizácia MITSUBISHI Hyper Heating, Rodinný dom Martin

Táto klimatizácia je konštruovaná ako multi-split o výkone 9kW a umožňuje napojenie 4ks vnútorných jednotiek. Je vhodná ako primárny zdroj vykurovania, nakoľko umožňuje vykurovanie až do -25°C pričom si zachováva 100% výkonu do -15°C. V podstate sa jedná o tepelné čerpadlo vzduch-vzduch a je ako alternatívny zdroj vykurovania ku plynovému kotlu.

Klimatizácia MIDEA Breezeless+, Mobilný dom Martin

Klimatizácia pre dve miestnosti ako Multi-split s vnútornými jednotkami, ktoré majú funkciu jemného vánku, samočistenia, tichej prevádzky, wifi ovládania a iné. Jednotky sa dajú použiť ako alternatívny zdroj vykurovania. Vonkajšia jednotka je vybavená ohrevom kompresoru a rozmrazovaním vaničky.

Tepelné čerpadlo VERSATI II, RD Rudina

Toto cenovo dostupné tepelné čerpadlo sa stará o vykurovanie, prípravu TUV a chladenie. 
Vykurovanie je podlahové s anhydridovej zmesi, vďaka čomu je proces rýchlejší a teplo je distribuované rovnomerne.
Chladenie je riešené prostredníctvom nástenných Fancoilov, ktoré sú umiestnené v každej izbe.
Príprava TUV do 120l zásobníka, ktorí stačí pre 4 člennú rodinu.
Výmena a filtrácia vzduchu je zabezpečená  rekuperačnou jednotkou s entalpickým výmenníkom.

 

Toto tepelné čerpadlo, ako aj fancoily a rekuperačná jednotka bezproblémovo pracujú už piatim rokom. Veľká spokojnosť zákazníka.

Klimatizácia MITSUBISHI Multi-split, Byt Žilina

Klasické klimatizácie Japonskej značky, ktorá sa vyznačuje kvalitným spracovaním. Prednosťou je nízka hlučnosť a kompaktné rozmery. Ovládanie je plne automatické a jednotky sú vybavené WIFI modulmi.