Cenová ponuka

Preferujeme osobitý prístup ku každému zákazníkovi a ponuku Vám vypracujeme na mieru.

Bezplatná obhliadka a návrh zariadenia

Aby sme mohli vypracovať ponuku, potrebujeme od Vás vstupné informácie. Rôzne klimatizácie a výrobcovia ponúkajú špecifické funkcie a prednosti. Niektoré sú určené do technických miestnosti, niektoré sú vhodné na vykurovanie, iné sa starajú o perfektnú čistotu a kvalitu vzduchu, ďalšie dotvárajú dizajn interiéru. Nemusíte študovať žiadne komplikované katalógy, radi vám pomôžeme so samotným výberom klimatizácie, aby spĺňala Vaše požiadavky. Najjednoduchší spôsob ako získať prehľad a informácie je bezplatná obhliadka priamo u Vás doma, vďaka čomu Vám poradíme aj s technickým riešením a umiestnením samotného zariadenia. Po vykonaní obhliadky spracujeme zistené informácie, na základe ktorých vieme určiť výkon zariadenia a teda aj spracovať cenovú ponuku na mieru. Ak vás naša ponuka osloví, dohodneme si termín montáže a ide sa na to.

Predbežná kalkulácia podľa zaslaných podkladov

V prípade ak nie je možné vykonať obhliadku z určitých dôvodov, alebo sa jedná o jednoduchú montáž, vieme predložiť ponuku aj na základe zaslaných podkladov ako fotodokumentácia, jednoduchá skica pôdorysu s rozmermi alebo projektová dokumentácia. Prípadné otázky vieme zodpovedať aj telefonicky. Máme dlhoročné skúsenosti a z praxe vieme odhadnúť možné riešenia montáže.   

Novostavba alebo rekonštrukcia?

Najideálnejšie je začať riešiť otázku klimatizácie ešte pred začatím výstavby, obnovy resp. v procese hrubej stavby.  Vtedy je možné všetky potrebné rozvody zasekať do stien či schovať do podhľadov, čo nám dáva viac možností na osadenie zariadení v interiéri a exteriéri. Po dokončení stavby, najlepšie po vymaľovaní sa namontujú samostatné zariadenia a vyhnete sa tak dodatočným prerábkam či nevkusným lištám. Cenovú ponuku rozdeľujeme do dvoch etáp a to Príprava rozvodov a Montáž zariadení. V prípade prekročenia rozpočtu, viete s montážou samostatných zariadení počkať aj dlhší čas, nakoľko trubky zostanú skryté v zamurovacích boxoch. Cena samotnej prípravy je nízka, ale benefit ktorý získate do budúcna je veľký. 

Kontaktujte nás

*Informácia o spracúvaní osobných údajov