Čo o nás hovoria naši zákazníci?
Vynikajúce
Na základe 23 recenzií
Lubomira Tomusova
Lubomira Tomusova
Niet o čom. Pridávam sa len k ostatným recenzentom. Okamžitý ochotný prístup, schpnost prispôsobiť sa zakaznikovi,príjemné jednanie, profesionalita a ľudskosť v jednom. Čistá a precízna práca. V dnešnej dobe si človek myslí,že to už ani nie je možné, ale pri tejto firme to zjavne ide. Držím palec do ďalšieho podnikania a ďakujem 👍
Lucia Jarošová
Lucia Jarošová
S firmou Craft Klima som bola veľmi spokojná. Pán Krško aj pán Ďuriš boli milý, ochotný, trpezlivý odpovedať na všetky moje otázky a vedeli poradiť a nájsť najlepšie riešenie. Veľmi sa mi páčila rýchla komunikácia a jednanie, ani nie do dvoch týždňov klimatizácia bola namontovaná a čo bolo super bez bordelu. Firmu Craft Klima určite odporúčam, lebo s takým príjemným prístupom a rýchlym dodaním som sa už dlho nestretla. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
lubomir bolek
lubomir bolek
S firmou Craft Klima, s.r.o. sme boli maximálne spokojní. Vysoko profesionálny prístup pri obhliadke aj následnej montáži. Na všetky moje otázky ochotne a zrozumiteľne odpovedali. Určite doporučujem služby firmy.
Daniela Némethová
Daniela Némethová
Mám výbornú skúsenosť s firmou Craft Klima, s.r.o. máme od nich Tepelné Čerpadlo Midea. Musím vyzdvihnúť úžasný prístup k zákazníkovi, komunikácia, montáž pomoc pri vybavovaní dotácie na čerpadlo naozaj na úrovni. Čo sa týka zariadenia oceňujem komfort ovládania, pár klikov cez telefón a kúrime aj počas tuhých mrazov máme prijemne teplo.
Martin Kubina
Martin Kubina
Firmu Craft klima môžem všetkým len odporučiť. Dodala a nainštalovala nám do rozostavanej novostavby tepelné čerpadlo Midea. Napriek skrytým nástrahám novej elektrickej prípojky a rozvodnej skrine ochotne vychytali pri spúšťaní čerpadla všetky muchy, dobre komunikovali a nakoniec všetko dopadlo k našej spokojnosti a už kúrime. Výborný pomer cena/kvalita. Ďakujeme! :-)
Ján Martinček
Ján Martinček
Boli sme veľmi spokojní s firmou Craft Clima s ich prístupom, komunikáciou a kvalitnou prácou. Odporučujem.

Cenová ponuka online a Zadarmo

Vyplňte krátky kontaktný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.