Uprednostňujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, aby sme Vám vedeli poskytnúť čo najlepšie služby .
Ponúkame predaj a montáž klimatizácie, montáž rekuperácie, montáž tepelných čerpadiel a montáž vykurovacích systémov.
V našej ponuke nechýba dizajnová klimatizácia, klasická klimatizácia či cenovo dostupná klimatizácia.

NAŠE SLUŽBY

Venujeme sa viacerým technológiám 

Certifikáty a osvedčenia

Sme kvalifikovaný tím s dlhoročnými skúsenosťami, neustále sa vzdelávame, zúčastňujeme sa školení aby sme zvyšovali našu odbornosť a mohli Vám ponúknuť čo najkvalitnejšie služby.

Nie je nám to ľahostajné!

Všetky naše produkty sú ohľaduplné k životnému prostrediu, tak aj my tak pristupujeme k našej práci a všetok vyprodukovaný odpad našou činnosťou likvidujeme formou triedenia odpadu. Nebezpečný odpad ako znehodnotené chladivo a elektro odpad odovzdávame príslušným organizáciám, ktoré ho vedia ekologicky zlikvidovať. Všetky dodávané zariadenia spĺňajú najprísnejšie európske normy.

Naša práca

   Náš prístup ku každej práci je maximálne zodpovedný, snažíme sa pracovať tak ako u nás doma, pracujeme precízne a kladieme dôraz na detaily. Pomáhame zákazníkom s výberom, pretože nie každá klimatizácia je vhodná pre všetky priestory. Tepelné čerpadlo pre rodinný dom vyberáme starostlivo, aby bolo vhodné do radovej zástavby, alebo tepelné čerpadlo do chalupy či chaty. Rekuperáciu navrhneme presne podľa požiadaviek zákazníka aby ponúkala maximálnu kvalitu vzduchu.

Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať.

Sme odhodlaný poskytnúť Vám komplexné služby od návrhu po montáž a servis.